Aksiya o’tkazish qoidalari
1.1. Ushbu Qoidalar sharnomaning barcha salmoqli shartlarini o‘z ichiga olgan bo‘lib, O‘zbekiston Respublikasi Fuqarolik Kodeksining (keyingi o‘rinlarda – O‘zR FK) 367-moddasi hamda 369-moddasining ikkinchi qismiga muvofiq ommaviy ofertadir. Ushbu qoidalar “INSPIRED” QK MChJ tomonidan tashkil etilgan “Payme bilan mumkin!” Aksiyasini tashkil qilish va o‘tkazishda ishtirok etish shartlari, G‘oliblarni aniqlash va Sovrinlarni taqdim qilish, hamda boshqa muhim shartlariga tavsif beradi.
Ushbu Qoidalar » Payme bilan mumkin!» aksiyasini, bundan keyin «Aksiya» deb nomlanadi, tashkil etish va o’tkazish tartibini belgilaydi, mazkur tadbir Payme tomonidan taqdim etilgan O’zbekiston Respublikasi hududida foydalanish imkoniyatlari bilan tanishishga qaratilgan rag’batlantiruvchi tadbirdir.
Aksiyada g’oliblikni 16 (o’n olti) yoshga to’lgan har qanday jismoniy shaxs qo’lga kiritishi mumkin. Aksiya tashkilotchisining xodimlari (Tashkilotchi bilan mehnat shartnomasini tuzgan shaxslar), hamda ularga affillangan shaxslar va ularning oila a’zolari bundan mustasno.
1.2. Aksiya tashkilotchisi – «INSPIRED» mas’uliyati cheklangan jamiyati shaklidagi qo’shma korxonasi («Payme», “Payme card» savdo belgisining egasi) manzili: 100077, Toshkent sh. Chust ko’chasi, bundan keyin «Tashkilotchi» deb nomlanadi.
Payme 24/7 ishlaydigan call-markazi
☎️+998 (78) 150 22 45
☎️+998 (71) 200 02 05
1.3. Aksiya lotereya yoki boshqa har qanday tavakkalchilikka asoslangan o’yin emas va aksiya ishtirokchilari Aksiyada ishtirok etish bilan bog’liq mulkiy xatarlarni o’z zimmalariga olmaydi. Aksiyani o’tkazish tartibi ishtirokchilar tomonidan badal to’lash bilan bog’liq emas va aksiyaning mukofot jamg’armasi faqat Tashkilotchining mablag’lari hisobiga shakllantiriladi.
1.4. Aksiyaning mukofot jamg’armasi Tashkilotchining mablag’lari hisobidan va Tashkilotchilarning Hamkorlari tomonidan taqdim etilgan sovrinlar hisobidan shakllantirildi.
Aksiya Tashkilotchisi hamkorlari tomonidan taqdim qilinuvchi sovrinlar (3 toifa)
- Aksiya tashkilotchisi Hamkorlardan olingan sovrinlar doirasida taqdim etilayotgan xizmatlar, tovarlar va ishlarning sifati uchun javobgar emas.
Pullik mukofotlar (2 toifa):
- 5 000 so’m (miqdori 2 000 dona);
- 10 000 so’m (miqdori 1 000 dona);
- 15 000 so’m (miqdori 1 000 dona);
- 20 000 so’m (miqdori 1 000 dona);
- 50 000 so’m (miqdori 1 000 dona);
- 100 000 so’m (miqdori 300 dona)
- Bank kartasidan qilingan 50 000 so’m va undan ortiq har qanday operatsiya uchun (Payme Card hamyonidan Payme Card hamyoniga pul o’tkazish bundan mustasno).
- 500 000 so’m (miqdori 100 dona)
DIQQAT: agar yutib olingan sovrin miqdori identifikatsiya qilinmagan elektron hamyon uchun tranzaksiya limitidan oshib ketgan bo’lsa, Sovrinni olish uchun Payme to’lov xizmatida identifikatsiyalash protsedurasidan o’tish kerak bo’ladi.
DIQQAT: agar aksiya g’olibida Payme Card elektron hamyoni ochilmagan bo’lsa, Sovrinni olish uchun Payme Card to’lov tizimida Payme Card elektron hamyonini ochish hamda, sovrin miqdoriga qarab, Payme Card egasining identifikatoridan o’tish talab qilinishi mumkin.
*Bosh sovrin o’yinida “Oltin chiptalar” egalari ishtirok etishi mumkin bo’lib, chiptalar elektron tarzda “Payme” ilovasida ro’yxatga olingan akkauntga push-xabar orqali yuboriladi.
“Oltin chipta”ni– Aksiyaning har qanday Ishtirokchisi tasodifiy tanlov natijasida 15 000 so’m va undan ortiq miqdorida har qanday operatsiyani amalga oshirgan holda olishi mumkin (Payme Card hamyonidan Payme Card hamyoniga o’tkazma bundan mustasno).
DIQQAT !!! FAQAT «Oltin chipta» ning mavjudligi asosiy sovrinning yakuniy o’yinida qatnashish huquqini beradi.
Bitta ishtirokchi olishi mumkin bo’lgan «Oltin chiptalar» ning miqdori cheklanmagan.
- Bosh sovrinlarning tiraji television kanallar orqali bo’lib o’tadi (bosh sovrinlarning o’tkazilish vaqti va joyi keyinroq ma’lum qilinadi). Sovrinlar «Oltin chiptalar» egalari orasida tasodifiy ravishda «Payme» dasturida ko’rsatilgan ID raqami bo’yicha olinadi. 1.5. Aksiyani o’tkazish vaqti:
1.5.1. Boshlanish sanasi – 2 noyabr 2020 yil
1.5.2 Yakunlanish sanasi – 31 dekabr 2020 yil
1.5.3. Har kuni Aksiya tashkilotchisi 2 va 3 toifadagi Sovrinlar o‘yini o‘tkazadi. Yutuq haqidagi xabarnoma push-xabar shaklida “Payme” ilovasida ro‘yxatga olingan akkauntga keladi.
1.6. Aksiyada ishtirok etish shartlari
Aksiya ishtirokchisiga aylanishni istagan har bir kishi bir vaqtning o ’zida quyidagi shartlarni bajarishi kerak:
a) “Payme” to‘lov servisining ro‘yxatga olingan foydalanuvchisi bo‘lishi va “Payme” to‘lov servisida ro‘yxatga olingan, Aksiya o‘tkazilish vaqtida faol bo‘lgan bank kartasiga ega bo‘lishi lozim;
b) Mobil telefoniga yuklab olingan “Payme” ilovasining oxirgi versiyasi bo‘lishi;
v) Aksiya davrida 2020 yil 31 dekabr soat 13:00 ga qadar “Payme” to‘lov servisi vositasida bank kartasidan 15 000 so‘m va undan ortiq summaga o‘tkazmani amalga oshirishi. Ko‘rsatilgan vaqtdan keyin to‘lovlar Aksiyada ishtirok etmaydi.
1.7. Aksiyani o‘tkazish va Aksiya g‘oliblarini aniqlash tartibi:
2 va 3 toifadagi G‘oliblarni aniqlash uchun “Payme” to‘lov servisida Aksiya g‘oliblarini aniqlash kunida ishtirokchiga berilgan individul raqamlar (keyingi o‘rinlarda – ID) “Random” elektron dasturiga (tasodifiy raqamlarni tanlash generatoriga) yuklanadi. (tasodifiy raqamlarni tanlash generatoriga) Mukofot olish huquqiga ega Aksiya g‘olibi sifatida ID raqami “Random” dasturi tomonidan, quyida keltirilgan Aksiyani o‘tkazish va Aksiya G‘olibini aniqlash algoritmi asosida tasodifiy tanlangan ishtirokchi bo‘lishi mumkin.
1 toifadagi g‘oliblarni aniqlash uchun ularga berilgan «Olti n chiptalar», telekanalning jonli efirida “Random” elektron dasturiga (tasodifiy raqamlar generatoriga) yuklanadi. v pryamom efire telekanala vigrujayutsya v elektronnuyu programmu «Random» (generator vibora sluchaynix chisel). Mukofot olish huquqiga ega Aksiya g‘olibi sifatida “Oltin chiptasi” “Random” dasturi tomonidan, quyida keltirilgan Aksiyani o‘tkazish va Aksiya G‘olibini aniqlash algoritmi asosida tasodifiy tanlangan ishtirokchi bo‘lishi mumkin.
1.8. G’oliblarga sovg’alarni topshirish tartibi.
2-toifadagi sovrinlar.
Belgilangan pul mukofotlari «Payme Card» faol elektron hamyoniga G’olib push xabarnomasini olgan kundan boshlab 3 ish kuni ichida kiritiladi.
Sovg‘alarni olish uchun foydalanuvchi, 15 000 so‘mdan ortiq tranzaktsiya o‘tkazilgandan so‘ng keladigan xabarnomadagi “Sovg‘ani olish” tugmasini bosishi lozim.
3-toifadagi sovrinlar.
Sovrinni olish tartibi yutib olingan sovrin to’g’risida xabarnomada keltirilgan va darhol olinishi mumkin.
1-toifadagi sovrinlar.
Aksiya g‘oliblarini aniqlash natijalariga ko‘ra bosh pullik mukofotlarini hisobga tushirish muddati: Aksiya g‘olii e’lon qilingan kundan boshlab 5 bank kunidan oshmagan muddat ichida. G‘olib shaxsni tasdiqlovchi hujjatning asl nusxasi bilan Toshkent shahar, Mirzo Ulug‘bek tumani, Chust ko‘chasi 1 uy manzili bo‘yicha kelishi va Payme card egasining identifikatsiyasida shaxsan ishtirok etishi zarur.
G‘olib o‘z elektron hamyoniga 1-toifa sovrinlaridan birini Tashkilotchi barcha soliqlarni to‘laganidan keyin qabul qilib oladi. G‘olibning sovrini G‘olibning “Payme” to‘lov servisida ro‘yxatga olingan va identifikatsiyadan o‘tgan Payme card elektron hamyoniga o‘tkazib beriladi.
O’zR qonunchiligiga ko’ra pullik sovrinlar jismoniy shaxslar daromad solig‘iga (JShDS) tortilib, O‘zR SKning 377 moddasi 5 bandi 1 qismiga muvofiq boshqa daromadlar sifatida tavsiflanadi.
Aksiya g’oliblari e’lon qilingan kundan boshlab 3 bank kunidan kechiktirmay, shu bilan bir qatorda Tashkilotchi xodimiga G’olibdan talab qilingan barcha ma’lumotlarni taqdim etadi:
soliq to’lovchining identifikatsiya raqami;
bank kartasini chiqargan bank rekvizitlari (MFO, TIN, bank tranzit hisobvarag’i).
Sovrin G’olibga ushbu hujjatlarni taqdim etishda asosiy bo’lgan «Payme» to’lov xizmatida ro’yxatdan o’tgan shaxsiy bank kartasining hisobvarag’iga o’tkaziladi.
O’zbekiston Respublikasi qonunchiligiga binoan pul mukofoti boshqa daromadlar singari shaxsiy daromad solig’iga (JShDS) oid bo’lib O’zR SK 377 moddasi 5 bandi 1 qismiga muvofiq soliqqa tortiladi.
Tashkilotchi istalgan vaqtda mazkur Qoidalarga shartsiz ravishda, bir tomonlama tarzda o‘zgartirish va/yoki qo‘shimchalar qo‘shish huquqini o‘zida qoldirib, ushbu o‘zgarish va/yoki qo‘shimchalar to‘g‘risidagi muvofiq ma’lumot Tashkilotchining https://www.payme.uz manzilidagi veb-saytida e’lon qilinadi.
1.9 Aktsiyada ishtirok etish – bu www.payme.uz veb-saytida joylashtirilgan Qoidalarning Aktsiyasini Ishtirokchining to’liq va so’zsiz qabul qilishini anglatadi, shuningdek Ishtirokchining mobil ilovada ro’yxatdan o’tayotganda Ishtirokchi tomonidan taqdim etilgan uning shaxsiy ma’lumotlarini qayta ishlashga roziligini bildiradi, 02.07.2019 y. O’RQ-547 «Shaxsiy ma’lumotlar to’g’risida» (Qonunchilik palatasi tomonidan 16.04.2019 yilda qabul qilingan, Senat tomonidan 21.06.2019 yilda tasdiqlangan) Tashkilotchi tomonidan o’tkaziladigan reklama, marketing va boshqa dasturlarda va aktsiyalarda qatnashish maqsadida. shuningdek taqdim etilayotgan xizmatlar sifatini oshirishga qaratilgan tadqiqotlarni o’tkazish, shuningdek marketing va / yoki statistik va / yoki boshqa tadqiqotlar o’tkazish.
Tashkilotchi turli xil aloqa vositalaridan foydalangan holda Ishtirokchi bilan to’g’ridan-to’g’ri aloqalarni amalga oshirishi mumkin, shu jumladan (cheklovlarsiz) pochta orqali yuborish, Ishtirokchining elektron pochta (elektron pochta) manziliga pochta orqali yuborish, uyali telefon (SMS-ma’lumot berish), shu jumladan kontseptsiyaga mos keladigan ma’lumotlar. «Reklama to’g’risida» gi O’zbekiston Respublikasi Qonunining 4-moddasi (25.12.1998 y. 723-I-son), shuningdek Tashkilotchining O’zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligida nazarda tutilgan majburiyatlarini bajarish maqsadida.
Aksiyada ishtirok etish orqali Ishtirokchi o’z xohish-irodasi va o’z manfaatlari nuqtai nazaridan harakat qilib, O’zbekiston Respublikasi qonunchiligi talablariga muvofiq Tashkilotchiga o’z roziligini beradi (O’zbekiston Respublikasining 02.07.2019 y. «Shaxsiy ma’lumotlar to’g’risida» gi O’RQ-547-son Qonuni asosida) ularni qayta ishlashga. (Tashkilotchi va uning kontragentlari tomonidan to’plash, yozish, tizimlashtirish, to’plash, saqlash, tasdiqlash, aniqlashtirish (yangilash, o’zgartirish), foydalanish, tarqatish, taqdim etish, o’tkazish (shu jumladan, O’zbekiston Respublikasi hududida o’tkazish), shaxssizlashtirish, blokirovka qilish va yo’q qilish. shu jumladan avtomatlashtirish vositalari va ma’lumotlar bazasini avtomatlashtirilgan boshqarish tizimlari, boshqa dasturiy vositalardan foydalangan holda, shuningdek, Ishtirokchining shaxsiy ma’lumotlarini qo’lda, avtomatlashtirilgan va aralash ishlov berish uchun, shuningdek, “INSPIRED” MChJ QK va uning kontragentlari ichki tarmog’i orqali o’tkazish bilan, shuningdek Internet orqali va u holda. Ular (cheklovlarsiz) ma’lumotlar bazasini zaruriy mezonlarga muvofiq segmentatsiyalashni o’z ichiga oladi.
Ushbu rozilik Ishtirokchiga tegishli har qanday ma’lumotlarga nisbatan, shu jumladan: familiyasi, ismi, otasining ismi, yuqorida ko’rsatilgan maqsadlarga erishish uchun zarur bo’lgan yoki kerakli bo’lgan har qanday harakatlarni Ishtirokchining shaxsiy ma’lumotlariga nisbatan amalga oshirish uchun Ishtirokchi tomonidan beriladi. zamin; tug’ilgan yili, oyi, sanasi (va O’zbekiston Respublikasi qonunchiligida, xususan, O’zbekiston Respublikasining Soliq kodeksida nazarda tutilgan hollarda – shaxsni tasdiqlovchi hujjatning tafsilotlari (pasport raqami, berilgan sanasi, berilgan organning nomi, shuningdek ro’yxatdan o’tganligi to’g’risidagi ma’lumotlar), mobil telefon raqamlari, manzili elektron pochta va boshqa ma’lumotlar.
Ushbu Qoidalarga muvofiq Ishtirokchining shaxsiy ma’lumotlarini qayta ishlash bilan shug’ullanadigan uchinchi shaxslarni tanlash huquqi “INSPIRED” MChJ QK ishtirokchisi tomonidan ta’minlanadi va qo’shimcha tasdiqlashni talab qilmaydi.
Tashkilotchi tomonidan shaxsiy ma’lumotlarni qayta ishlash O’zbekiston Respublikasining amaldagi qonunchiligiga muvofiq amalga oshiriladi.
1.10. Aksiyada ishtirok etayotgan Ishtirokchi G‘olib bo‘lgan taqdirda, o‘zining ismi, familiyasi, otasining ismi va tasviri (fotosurati)ning Tashkilotchining http://www.payme.uz manzilidagi saytida, hamda bosma nashrlar, radio va televizion dasturlar, Internet OAV va boshqa ommaviy axborot vositalari, shu jumladan, Instagram, «VKontakte», Facebook tarmoqlarida (cheklovlarsiz) joylashtirilishga o‘z roziligini bildiradi.
1.11. Mazkur Qoidalar buzilgan taqdirda, Tashkilotchi Ishtirokchini Aksiyada ishtirok etishdan shartsiz tarzda chetlatishga haqli. Bunda, Tashkilotchi ko‘rsatilgan Ishtirokchi(lar)ga nisbatan qilingan hatti-harakatlarga izoh bermaslikka haqli.
1.12. Aksiya Ishtirokchisi Ishtirokchi tomonidan o‘zi haqida ko‘rsatgan noto‘g‘ri va/yoki noaniq ma’lumotlar bilan bog‘liq barcha salbiy oqibatlar uchun tavakkalchilikni to‘liq o‘z zimmasiga oladi.
1.13. Mazkur rag‘batlantiruvchi tadbir doirasida Aksiya G‘olibini aniqlash jarayoni natijalari yakuniy bo‘lib, sud tartibida bekor qilinishi mumkin emas.
1.14. Aksiya Ishtirokchisi istalgan vaqtda Aksiya Tashkilotchisiga murojaat qilib, Aksiyada ishtirok etishdan bosh tortishi mumkin.
1.15 Tashkilotchi Aksiya Ishtirokchisi yoki uchinchi shaxs tomonidan Aksiya o‘tkazilishi va Sovrinni olish bilan bog‘liq holda vujudga kelishi mumkin bo‘lgan sarf-harajatlarni qoplamaydi.
Tashkilotchi, telekommunikatsiya va energiya tarmoqlaridagi uzilishlar, zararli dasturlar ta’siri, hamda uchinchi shaxslarning “INSPIRED” QK MChJ dasturiy va/yoki apparat majmuini ishdan chiqarish yoki noqonuniy ulanishga qaratilgan noqonuniy hatti-harakatlari natijasida o‘z majburiyatlarini bajarmaganlik yoki kerakli tarzda bajara olmaganlik uchun mas’uliyatni o‘z zimmasiga olmaydi.
Tashkilotchi Aksiyani bir taraflama tartibida tugatish yoki to‘xtatishga, uning alohida ishtirokchilarini chetlatishga haqli. Bunda Aksiya yoki uning bir qismi kompyuterlarga tushgan viruslar, defektlar, noqonuniy aralashuv, soxtalashtirish, texnik nosozliklar hamda Tashkilotchi va/yoki “INSPIRED” QK MChJ nazoratidan tashqari sabablarga ko‘ra rejalashtirilganday amalga oshirilishi, Aksiyaning bajarilishi, xavfsizligi, haqqoniyligi, butunligini ta’minlay olmasligi sabab bo‘lishi mumkin.
1.16 Tashkilotchi istalgan vaqtda mazkur Qoidalarga shartsiz ravishda, bir tomonlama tarzda o‘zgartirish va/yoki qo‘shimchalar qo‘shish huquqini o‘zida qoldirib, ushbu o‘zgarish va/yoki qo‘shimchalar to‘g‘risidagi muvofiq ma’lumot Tashkilotchining https://www.payme.uz manzilidagi veb-saytida e’lon qilinadi.

1.1.Настоящие Правила содержат все существенные условия договора и являются публичной офертой согласно Статье 367 и части второй Статьи 369 Гражданского Кодекса Республики Узбекистан (далее ГК РУз). Данные правила описывают условия участия, порядок определения Победителей и передачи Приза, а также иные существенные условия организации и проведения Акции «Новый год с Payme», организованной СП ООО «INSPIRED».
Настоящие Правила регламентируют порядок организации и проведения акции «Новый год с Payme», именуемой в дальнейшем «АКЦИЯ», являющейся стимулирующим мероприятием направленной на популяризацию Платежного сервиса «Payme» на территории Республики Узбекистан.
Победителем Акции может стать любое физическое лицо, достигшее возраста 16 (шестнадцати) лет за исключением сотрудников Организатора Акции (лица, заключившие с Организатором трудовой договор), а также аффилированных с ними физических лиц и членов их семей.
1.2. Организатором Акции является Совместное предприятие в форме Общества с ограниченной ответственностью «INSPIRED», (владелец торговой марки «Payme») юридический адрес: 100077, г. Ташкент, ул. Чуст, дом 1, далее по тексту именуемое «Организатор».
Круглосуточный колл-центр Payme:
☎️+998 (78) 150 22 45
☎️+998 (71) 200 02 05
1.3. Акция не является лотереей либо иной, основанной на риске, игрой, и участники Акции не несут имущественных рисков, связанных с участием в Акции. Процедура проведения Акции не связана с внесением участниками платы, и призовой фонд Акции формируется исключительно за счет средств Организатора.
1.4. Призовой фонд Акции сформирован за счет средств Организатора и за счет призов. предоставленных Партнерами Организатора.
Призы от Партнеров Организатора Акции (3 категория)
*Организатор Акции не несет за качество услуг, товаров и работ предоставляемых, в рамках Призов полученных от Партнеров.
**Победители не могут обменять Приз на денежный эквивалент
*** За любую транзакцию от 15 000 сум, совершенную в приложении Payme (за исключением перевода с кошелька Payme Card на кошелёк Payme Card).
Денежные призы (2 категория):
*За любую транзакцию от 15 000 до 50 000 сум, совершенную с банковской карты (за исключением перевода с кошелька Payme Card на кошелёк Payme Card). Начисление указанных денежных призов производится на активный электронный кошелек «Payme Card».
* За любую транзакцию от 50 000 сум, совершенную с банковской карты (за исключением перевода с кошелька Payme Card на кошелёк Payme Card).
* За любой платеж от 50 000 сум (за исключением перевода с кошелька Payme Card на кошелёк Payme Card).
ВНИМАНИЕ: если сумма выигранного приза превысит лимит операции для неидентифицированного электронного кошелька, для получения Приза необходимо будет пройти процедуру идентификации в Платежном сервисе «Payme».
ВНИМАНИЕ: если у победителя акции не открыт электронный кошелек Payme Card, для получения Приза необходимо пройти процедуру открытия электронного кошелька Payme Card в Платежном сервисе «Payme», в зависимости от суммы денежного Приза пройди идентификацию владельца Payme Card.
ТРИ ГЛАВНЫХ ПРИЗА -1 категория:
*Участие в розыгрыше главного приза могут принять Пользователи, обладающие «Золотыми билетами», которые высылаются в электронной форме посредством пуш уведомления на зарегистрированный аккаунт в приложении «Payme».
«Золотой билет»— может получить любой Участник акции в результате случайного розыгрыша совершивший любую транзакцию на сумму от 15 000 сум (за исключением перевода с кошелька Payme Card на кошелёк Payme Card).
ВНИМАНИЕ !!!: ТОЛЬКО наличие «Золотого билета» даёт право принять участие в финальном розыгрыше главного приза.
Количество получаемых «Золотых билетов» одним участником– неограниченно.
*Розыгрыш главных призов будет происходить на телевизионном канале (о времени и месте проведения Розыгрыша главных призов будет объявлено дополнительно). Призы разыгрываются случайным выбором среди обладателей «Золотых билетов» по ID-номеру, указанному в приложении «Payme».
1.5. Период проведения Акции:
1.5.1. Дата начала «02» ноября 2020 г.
1.5.2 Дата завершения «31» декабря 2020 г.
1.5.3. Ежедневно Организатор сервиса проводит розыгрыш Призов, 2 и 3 категории, сообщение о выигранном Призе приходит в виде пуш-уведомления на зарегистрированный в приложении «Payme» аккаунт.
1.6. Условия участия в Акции:
Каждый желающий стать участником Акции должен одновременно выполнить все следующие условия:
а) Должен быть зарегистрированным пользователем Платежного сервиса «Payme» и иметь зарегистрированную в Платежном сервисе «Payme» активную на период проведения Акции банковскую карту;
б) Должен иметь последнюю обновленную версию Приложения «Payme», установленную на мобильном телефоне;
в) Должен в период проведения Акции совершить любую транзакцию на сумму от 15 000 сум с банковской карты посредством Платежного сервиса «Payme», до 13.00 часов 31 декабря 2020г. (за исключением перевода с кошелька Payme CARD на кошелёк Payme CARD). После указанного времени, совершенные оплаты в Акции не участвуют.
1.7. Порядок проведения Акции и определения Победителей Акции:
Для определения Победителей Акции 2 и 3 категории присвоенные индивидуальные номера (далее по тексту «ID»), при совершении оплаты в Платежном сервисе «Payme» в день определения Победителей Акции выгружаются в электронную программу «Рандом» (генератор выбора случайных чисел).Победителем Акции, имеющим право на получение Приза, является участник Акции, чей ID произвольно выбран программой «Рандом» нижеприведенным алгоритмом проведения Акции и определения Победителя Акции.
Для определения Победителей Акции 1 категории присвоенные «Золотые билеты», в прямом эфире телеканала выгружаются в электронную программу «Рандом» (генератор выбора случайных чисел).Победителем Акции, имеющим право на получение Приза, является участник Акции, чей «Золотой билет» произвольно выбран программой «Рандом» нижеприведенным алгоритмом проведения Акции и определения Победителя Акции
1.8. Порядок выдачи Призов Победителям Акции.
Призы 2 категории.
Начисление указанных денежных призов производится на активный электронный кошелек «Payme Card» в течение 3 рабочих дней с даты получения Победителем пуш-уведомления Если на момент выигрыша у пользователя нет электронного кошелька “Payme Card” либо кошелёк неидентицифирован, и сумма выигрыша не может быть начислена в связи с превышением лимита неидентифицированного кошелька, система продолжает попытки начислить выигрыш 1 раз в сутки до 31.12.2020г. Начисление происходит после открытия и идентификации кошелька “Payme Card”.
Для получения призов пользователь должен нажать кнопку «Получить приз», которая находится в уведомлении, получаемом после совершения транзакции выше 15.000 сум.
Призы 3 категории.
Порядок получения Приза содержится в пуш-уведомлении о выигранном Призе и и определяется Партнёрами Организатора.
Призы 1 категории.
Срок зачисления главных денежных призов по итогам определения Победителей Акции:
Не позднее 5 банковских дней со дня объявления победителей Акции. Победителю необходимо явится с оригиналом документа, удостоверяющего личность по адресу: г.Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, улица Чуст. дом 1 с целью прохождения идентификации владельца Payme card при личном присутствии.
Победитель получает на свой электронный кошелек один из главных Призов 1 категории, после уплаты Организатором всех налогов.
Приз будет зачислен Победителю на электронный кошелек Payme CARD, зарегистрированном и идентифицированном в Платежном сервисе «Payme».
Согласно законодательству РУз денежный приз облагается налогом на доходы физических лиц (НДФЛ) доходы, как прочий доход. в соответствии с ч. 1 п.5 ст. 377 НК РУз.
Не позднее 3 банковских дней со дня объявления победителей Акции при одновременном предоставлении сотруднику Организатора всех требуемых от Победителя нижеуказанных сведений:
Организатор оставляет за собой право в безусловном одностороннем порядке в любое время вносить в настоящие Правила изменения и/или дополнения путем размещения соответствующей информации на Интернет-сайте Организатора по адресу http://www.payme.uz.
1.9 Участие в Акции означает полное и безусловное принятие Участником Акции Правил, размещенных на на сайте www.payme.uz, а также согласие Участника на обработку предоставленных Участником при регистрации в мобильном приложении своих персональных данных в соответствии с Законом Республики Узбекистан от 02.07.2019 г. N ЗРУ-547 «О персональных данных» (Принят Законодательной палатой 16.04.2019 г., одобрен Сенатом 21.06.2019 г.) в целях участия в проводимых Организатором рекламных, маркетинговых и иных программах и акциях. а также осуществления исследований, направленных на улучшение качества предоставляемых услуг, а также проведения маркетинговых и/или статистических и/или иных исследований.
Организатор может осуществлять с Участником прямые контакты с помощью различных средств связи, включая (без ограничений) почтовую рассылку, рассылку на адрес электронной почты (e-mail) Участника, мобильный телефон (смс-информирование) соответствующей информации, в том числе информации, соответствующей понятию рекламы в смысле ст. 4 Закона РУз «О рекламе» (№723-I от 25.12.1998 г.), а также в целях выполнения Организатором обязанностей, предусмотренных действующим законодательством РУз.
Участием в Акции Участник, действуя своей волей и в своих интересах, в соответствии с требованиями законодательства Республики Узбекистан дает свое согласие Организатору (при условии соблюдения Закона Республики Узбекистан от 02.07.2019 г. N ЗРУ-547 «О персональных данных») на их обработку (сбор, запись, систематизацию, накопление, хранение, подтверждение, уточнение (обновление, изменение), использование, распространение, предоставление, передачу (включая передачу на территории Республики Узбекистан), обезличивание, блокирование и уничтожение Организатором и его контрагентами\Партнерами персональных данных Участника в т.ч. с использованием средств автоматизации и автоматизированных систем управления базами данных, иных программных средств, а также на ручную, автоматизированную и смешанную обработку персональных данных Участника, как с передачей по внутренней сети СП ООО «INSPIRED» и его контрагентов, а также по сети Интернет, так и без таковой. Используемые способы обработки включают, в том числе (без ограничений), сегментацию базы данных по необходимым критериям.
Настоящее согласие дается Участником на осуществление любых действий в отношении персональных данных Участника, которые необходимы или желаемы для достижения указанных выше целей, в отношении любой информации, относящейся к Участнику, включая, но не ограничиваясь: фамилия, имя, отчество; пол; год, месяц, дата рождения (а в предусмотренных законодательством РУз, в частности, Налоговым кодексом РУз случаях — реквизиты документа, удостоверяющего личность (номер паспорта, дата его выдачи, наименование выдавшего органа, а также сведения о регистрации), номера мобильных телефонов, адрес электронной почты и другие сведения.
Право выбора третьих лиц, привлекаемых к обработке персональных данных Участника в соответствии с настоящими Правилами, предоставляется Участником СП ООО «INSPIRED» и дополнительного согласования не требует.
Обработка персональных данных Организатором осуществляется в соответствии с действующим законодательством РУз.
1.10. Участием в Акции Участник, признанный Победителем Акции, также дает свое согласие на размещение своих имени, фамилии, отчества и изображения (фотографии) на сайте Организатора по адресу http://www.payme.uz , а также в печатных изданиях, радио- и телевизионных передачах, в Интернет-СМИ и иных средствах массового распространения информации, включая (без ограничений) Instagram, «ВКонтакте», Facebook.
1.11. В случае нарушения настоящих Правил\совершения недобросовестных действий с целью уклонения от выполнения условий Акции и др. Организатор вправе в безусловном порядке отстранить Участника Акции от участия в Акции. При этом Организатор имеет право не комментировать свои действия по отношению к указанному (-ым) Участнику (-ам).
1.12. Участник Акции в полном объеме несет риск любых негативных последствий, которые могут возникнуть в связи с указанием Участником неточных и/или недостоверных сведений о себе.
1.13. Результат проведения Акции в соответствии с настоящим стимулирующим мероприятием является окончательным и не может быть оспорен в судебном порядке.
1.14. Участник Акции вправе в любое время отказаться от участия в Акции, обратившись к Организаторам Акции.
1.15 Организатор не возмещает все и любые издержки и расходы, которые могут возникнуть у Участника Акции или третьего лица связи с проведением настоящей Акции.
Организатор, не несет ответственность за неисполнение либо ненадлежащее исполнение обязательств вследствие сбоев в телекоммуникационных и энергетических сетях, действий вредоносных программ, а также недобросовестных действий третьих лиц, направленных на несанкционированный доступ и/или выведение из строя программного и/или аппаратного комплекса СП ООО «INSPIRED».
Организатор вправе в одностороннем порядке прекратить или приостановить проведение Акции или отстранить отдельных его Участников, если по какой-либо причине настоящая Акция или какая-либо его часть не могут быть реализованы так, как это запланировано, в связи с заражением компьютерными вирусами, дефектами, манипуляциями, несанкционированным вмешательством, фальсификацией, техническими неполадками или любой причиной, не контролируемой Организатором и/или СП ООО «INSPIRED», которая искажает или затрагивает исполнение, безопасность, честность, целостность проведения Акции.
1.16 Организатор оставляет за собой право в безусловном порядке в любое время без предварительного персонального уведомления Участника вносить в настоящие Правила изменения и/или дополнения или прекратить/приостановить/отменить проведение Акции путем размещения соответствующей информации на сайте www.payme.uz