payme plus obunasida TBC Salom kartalaridan komissiyasiz va cheksiz pul o'tkazmalari yo‘lga qo‘yildi
payme kundalik to‘lovlar, pul o‘tkazmalari va moliyaviy xizmatlardan foydalanishni yanada qulay qilishda davom etmoqda. Bu safar yangilanishlar payme plus obunasi hamda foydalanuvchilar va biznes uchun tariflarga taalluqli bo‘ldi.
Endi payme plus obunasi TBC Salom kartalaridan O‘zbekistonning aksariyat bank kartalariga bepul va cheksiz pul o‘tkazmalarini ham o‘z ichiga oladi. Bu esa karta egalariga komissiya xarajatlarisiz pul o‘tkazish va karta imkoniyatlaridan yanada samarali foydalanish imkonini beradi.
Shuningdek, payme ilovasida TBC Osmon Humo kartalaridan pul o‘tkazmalari tariflari ham yangilandi. Endilikda ular TBC Osmon Mastercard kartalaridan amalga oshiriladigan pul o‘tkazmalari bilan bir xil shartlarda ishlaydi.
Yangilanishlar tadbirkorlar uchun ham amal qiladi — payme'da merchantlar uchun tariflar ham yangilandi. Foydalanuvchilar va biznes uchun amaldagi tariflar bilan havola orqali tanishish mumkin.
payme bundan buyon ham xizmatlarini rivojlantirib, kundalik moliyaviy amallarni foydalanuvchilar va tadbirkorlar uchun yanada sodda, qulay va manfaatli qilishda davom etadi.

В подписке payme plus появились бесплатные безлимитные переводы с карт TBC Salom
payme продолжает развивать свои сервисы, чтобы повседн евные платежи, переводы и работа с финансами становились еще удобнее. В этот раз обновления коснулись подписки payme plus и тарифов для пользователей и бизнеса.
Теперь подписка payme plus включает еще одно преимущество — бесплатные безлимитные переводы с карт TBC Salom на большинство банковских карт Узбекистана. Благодаря этому владельцы карты смогут пользоваться ее возможностями еще выгоднее, не тратясь на комиссию за переводы.
Также в payme обновились тарифы на переводы с карт TBC Osmon Humo. Теперь они действуют на тех же условиях, что и для переводов с карт TBC Osmon Mastercard.
Изменения затронули и предпринимателей: для мерчантов payme также обновились тарифы. Ознакомиться с актуальными условиями для пользователей и бизнеса можно по ссылке.
payme продолжит развивать сервис и добавлять новые возможности, чтобы привычные финансовые операции оставались простыми, удобными и выгодными как для пользователей, так и для предпринимателей.