Payme-dan yangi yil bayramidagi kutilmagan sovg’alari: 2023 yilda omadni ko’paytiramiz!
Sizga yangi yil uchun kafolatlangan pul yutug’ini yoki 20 230 000 so’mlik bosh sovrinlardan birini qanday olishni aytib beramiz
7-dekabr kuni Payme People sodiqlik dasturi doirasida yakuniy sovrinlar o’yini bo’lib o’tdi. Ammo bu yoqimli kutilmagan yutug’lar tugadi degani emas! Yangi yil uchun biz sizning omadingizni 10, 100, 1000 va 10 000 ga ko’paytiramiz!
Вы можете выиграть 2023*10 000 = 20 230 000 сумов
Siz 2023*10 000 = 20 230 000 so’m yutib olishingiz mumkin
Yoki oltin chiptalardan birini tutib olib
2023 * 10 = 2023 0 so’m 2023 * 100 = 2023 00 so’m 2023 * 1000 = 2023 000 so’m qabul qilishingiz mumkin
Qanday qilib ishtirok etish mumkin:
20 230 000 so’mlik bosh sovrinlardan birini qo’lga kiritish o’yinida ishtirok etish uchun Payme Peope sodiqlik dasturida 1-darajani (10 000 balldan yuqori ball) olish va dekabr oyida kamida bitta tranzakciyani (to’lov yoki pul o’tkazmasini) amalga oshirish kifoya. O’yin yanvar oyida ushbu shartlarni bajargan ishtirokchilar o’rtasida bo’lib o’tadi.
Omad sizga tabassum qilishini kutishni xohlamaysizmi? Unday bo’lsa, o’z imkoniyatingizni qo’ldan chiqarmang – «Oltin chipta» 7-dekabrdan Payme People vitrinasida.
Oltin Chipta – 20 230 so’mdan 2 023 000 so’mgacha kafolatlangan pul mukofotlaridan birini olish imkoniyatidir. Payme Bonus vitrinasida oltin chiptalar tasodifiy tartibda paydo bo’ladi, shuning uchun sahifaga o’ting va yangiliklarni kuzatib boring.
Oltin chipta – shifrlangan sovg’a. Uning orqasida nima yashiringan bo’lsa, siz dekabr oyining oxirida randomayzerga ilova kelganida bilib olasiz. Biroq, har bir chipta sovrinni o’z ichiga oladi, ya’ni ular yutuq chiqmasdan qolmaydigan chiptadir.
Bitta chipta randomayzerda bir marta ishtirok etish imkoniyatini beradi. Chiptalar qancha bo’lsa – charhpalak ham shuncha marta aylantirilishi mumkin. Sovrinlar berilgandan so’ng, Oltin chiptalar haqiqiy hisoblanmaydi.

Новогодние сюрпризы от Payme: умножаем удачу в 2023 году!
Рассказываем, как получить гарантированный денежный сюрприз на Новый год или один из главных призов в 20 230 000 сумов
7 декабря прошел финальный розыгрыш призов в рамках программы лояльности Payme People. Но это не значит, что приятные сюрпризы на этом закончились! На новый год мы умножаем вашу удачу на 10, 100, 1000 и 10 000!
Вы можете выиграть 2023*10 000 = 20 230 000 сумов
Или поймать один из золотых билетиков и получить
2023 * 10 = 2023 0 сумов 2023 * 100 = 2023 00 сумов 2023 * 1000 = 2023 000 сумов
Как это работает:
Чтобы принять участие в розыгрыше одного из главных призов в 20 230 000 сумов, Вам достаточно получить 1-й уровень в программе лояльности Payme Peope (набрать более 10 000 баллов) и совершить хотя бы одну транзакцию (платеж или перевод) в декабре.
Розыгрыш пройдет в январе среди участников, выполнивших эти условия.
Не хотите ждать, когда удача вам улыбнется? Тогда ловите свой шанс – “Золотой Билетик” с 7-го декабря на витрине Payme People.
Золотой билет – это шанс получить один из гарантированных денежных призов от 20 230 сумов до 2 023 000 сумов. Золотые билетики появляются на витрине Payme Bonus в случайном порядке, поэтому заходите на страницу и следите за обновлениями.
Золотой Билет – это зашифрованный подарок. Что скрыто за ним, вы узнаете в конце декабря, когда вам придет ссылка на рандомайзер. Впрочем, каждый билет содержит в себе приз, то есть они являются беспроигрышными.
Один билет дает возможность участвовать в рандомайзере один раз. Сколько билетов – столько и прокруток. После раздачи призов Золотые Билеты перестают быть действительными.
Как зайти на витрину:
- на главном экране приложения в левом верхнем углу нажмите на три полосочки;
- откройте раздел «Payme People»
- нажмите на баннер «Обменять баллы»;
- далее откроется раздел с предложениями от наших партнёров и именно там вы можете поймать ваш Золотой Билет.